300/30Mb/s za 49 zł/mc + opłata jednorazowa 99zł za przyłącze.

Minimalny okres do skorzystania z warunków Promocji.

Minimalny okres do skorzystania z warunków Promocji wynosi 12 ( doliczamy 10 zł/mc ) lub 24 miesiące. Po okresie promocyjnym umowa zawarta na warunkach Promocji przechodzi w umowę zawartą na czas nieokreślony na warunkach określonych w Regulaminie i Cenniku promocji dla umowy na czas nieokreślony. Abonent z upływem umowy zawartej na warunkach Promocji ma możliwość zawarcia kolejnej umowy na warunkach Promocji zgodnych z aktualną ofertą.

Megaszybki niezawodny Internet światłowodowy 300Mb/s.

W związku z dynamicznym rozwojem usług internetowych nasza firma realizuje inwestycje polegające na budowie szybkich dostępowych sieci światłowodowych. Za ich pomocą jesteśmy w stanie zapewnić w Państwa domu dostęp do megaszybkich niezawodnych łączy światłowodowych. Są to łącza kablowe dostarczające Internet w technologii znacznie wydajniejszej niż funkcjonujące dotychczas sieci radiowe lub kablowe linie miedziane. Dzięki włóknom światłowodowym dostarczenie do abonentów Internetu o wysokich prędkościach nie stanowi żadnego problemu. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz dostępnych taryf prędkości Internetu, nawet do 1000Mb/s.

Przyłącze światłowodowe FTTH do domu lub mieszkania za 99zł.

W ramach trwającej promocji każdy zainteresowany Abonent otrzyma przyłącze światłowodowe do domu lub do mieszkania za 99zł. Liczba darmowych przyłączy światłowodowych w ramach trwającej promocji jest ograniczona. Architektura naszej sieci światłowodowej opiera się na podwieszeniu magistralnego kabla światłowodowego na słupach elektroenergetycznych niskiego napięcia, na których będą znajdowały się skrzynki rozdzielcze. Ze zainstalowanych skrzynek rozdzielczych będą wykonywane przyłącza światłowodowe kablem abonenckim, który zostanie zakończony gniazdkiem światłowodowym w domu lub w mieszkaniu abonenta.

Router światłowodowy ONT wraz z okablowaniem.

ABONENT podpisujący umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych otrzymuje na zasadzie użyczenia router światłowodowy przez cały okres obowiązywania umowy router jest wyposażone w nadajnik WiFi. Istnieje również możliwość podłączenia komputera z routerem za pomocą kabla skrętki ze złączem RJ-45. Nasze routery światłowodowe gwarantują również możliwość podłączenia dekoderów oferowanej przez nas telewizji światłowodowej. Dostarczanie sygnału przez sieć światłowodową do routera światłowodowego gwarantuje odbiór usługi o najwyższej jakości i parametrach.

Dostępne Usługi.

Podłączenie do naszej sieci światłowodowej daje możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza usług multimedialnych, które już dziś stają się standardem dla tego typu sieci szerokopasmowych. Do podstawowych usług dostępnych w naszej sieci należą: Szybki Internet, Telewizja 3 Generacji.

Zamów Instalację i korzystaj z naszych Usług.

Zamówienia na Instalację prosimy składać poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie nr  41 362 85 60 lub wysyłając zamówienie na adres email biuro@telcent.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *